Bill Gates
"Většina přelomových událostí ...
je ještě stále před námi."
Staň se jejich součástí a podílej se na vývoji
světa, ve kterém žiješ.
"Kdo se doma nikdy
neujal poutníka,
až v cizině pozná,
jak jsou hostitelé vzácní ..."
čínské přísloví
"Pane, proč jste tu tak sám?"
Dokonalý sportovní výkon potřebuje dokonalé zázemí.
previous arrow
next arrow
Slider

Konzolový turnaj, 29. 1. 2019

29. 1. 2019 - den, který se do historie školy mimo jiné zapisuje jako nultý ročník konzolového turnaje ve hře NHL19. Turnaje se zúčastnilo celkem 10 hráčů napříč všemi ročníky. Zastoupení se našlo i v řadách učitelů.

Anglická přednáška S Mexičanem o Mexiku, 29. 1. 2019

Svou hodinu anglické konverzace měli žáci 3.C obohacenou o zajímavou přednášku. Díky spolupráci s jazykovou agenturou PERFECTimage hodinu navštívil rodilý Mexičan Alejandro, který jim anglicky povyprávěl o své rodné zemi.

 

Přednáška Matematická gramotnost - Iracionální čísla, 29. 1. 2019

Přednáška byla pořádána v rámci krajského projektu IKAP v oblasti matematické gramotnosti. Přednášející Mgr. Jiří Henzl nepřišel matematiku učit, ale motivovat studenty.

Přednáška Raiffeisenbank - Finanční gramotnost, 22. 1. 2019

Dne 22. ledna 2019 se konala zejména pro žáky třetích ročníků beseda se zástupci společnosti Raiffeisenbank. Cílem tohoto setkání bylo prohloubit finanční gramotnost našich studentů. Žáci se dozvěděli nejen základní informace o této společnosti (jaká je skladba zaměstnanců, jaké služby banka nabízí, informace o její historii apod.), ale také získali náhled do historie bankovnictví a vývoje peněžních prostředků.