+420 476 709 580 soukrmark@sssmep.cz Po-Pá: 6:30 - 14:30
image
image
image
IT.jpeg
Bill Gates
"Většina přelomových událostí ...
je ještě stále před námi."
Staň se jejich součástí a podílej se na vývoji
světa, ve kterém žiješ.
MCR.jpeg
"Kdo se doma nikdy
neujal poutníka,
až v cizině pozná,
jak jsou hostitelé vzácní ..."
čínské přísloví
SMM.jpeg
"Pane, proč jste tu tak sám?"
Dokonalý sportovní výkon potřebuje dokonalé zázemí.
previous arrow
next arrow

Škola demokratického vzdělávání

Naše škola navázala dne 4.5.2010 spolupráci s obecně prospěšnou kulturně – vzdělávací a vědeckou společností Collegium Bohemicum z Ústí nad Labem.(www.collegiumbohemicum.cz) Během tří let bude naše škola spolupracovat na projektu „Škola demokratického vzdělávání“, který je pilotním projektem  v oblasti zprostředkování hodnot demokratického občanství ve výuce. Tento projekt je podporován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy České republiky a Nadací Roberta Bosche. (www.skolademokracie.cz) Druhý projekt se jmenuje „Dějiny spojují“ a je určen školám z česko-německých euroregionů. Žáci  a učitelé se vydají po stopách dějin totalitních diktatur 20. století. Navštíví archívy, památníky a budou hovořit s očitými svědky.(www.dialog-pametniku.cz)

Mgr. Eva Jelínková
Metodik prevence