+420 476 709 580 soukrmark@sssmep.cz Po-Pá: 6:30 - 14:30
image
image
image
IT.jpeg
Bill Gates
"Většina přelomových událostí ...
je ještě stále před námi."
Staň se jejich součástí a podílej se na vývoji
světa, ve kterém žiješ.
MCR.jpeg
"Kdo se doma nikdy
neujal poutníka,
až v cizině pozná,
jak jsou hostitelé vzácní ..."
čínské přísloví
SMM.jpeg
"Pane, proč jste tu tak sám?"
Dokonalý sportovní výkon potřebuje dokonalé zázemí.
previous arrow
next arrow

Vzdelavani pro budoucnost 1

Projekt "Vzdělávání pro budoucnost" 2015

Díky Výzvě 56 Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost naše škola realizuje projekt „Vzdělávání pro budoucnost“, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

V rámci Šablony 1, která je zaměřena na tzv. čtenářské dílny, rozvíjejí naši žáci v hodinách českého jazyka své literární znalosti a práci s knihami. Díky této šabloně jsme doplnili a rozšířili školní knihovnu o nové zajímavé tituly. Čtenářské dílny realizujeme ve všech ročnících.

V rámci Šablony 4 se naši žáci zúčastnili jazykově-vzdělávacích pobytů. Deset žáků se společně s pedagogickým doprovodem vypravili v jednom případě do Londýna, ve druhém do německých Drážďan, kde se jednak zúčastnili výuky anglického, respektive německého jazyka, ale také poznávali místní geografické a kulturní zajímavosti.

Projekt byl realizován v období 1. 7. 2015 – 31. 12. 2015. Jeho efekt, zejména v případě práce na čtenářských dílnách, má přesah i do dalších měsíců.

Vzdelavani pro budoucnost 2