Dokonalý sportovní výkon potřebuje dokonalé zázemí.
previous arrow
next arrow

Okresní kolo ve florbalu - dívky, 12. 5. 2022

Ve čtvrtek 12. 5. 2022 na výborné 3.místo našich kluků navázaly taky „modrožluté“ florbalistky.

Tým složený z šikovných děvčat z 2. ročníku, doplněný jedinou registrovanou hráčkou z 1.B, se postaral o velké překvapení a vybojoval krásné druhé místo. Okresní kolo SŠ obsadily 4 střední školy z Mostecka. Pro mne nečekaně do turnaje nezasáhly gymply, nepřijela SOŠ Hamr ani ISŠT Velebudice. Hrál se systém každý s každým, délka zápasu byla 15 minut. Zápasy byly o 5 minut delší než v úterý na turnaji chlapců.  V úvodním zápase turnaje děvčata smolně podlehla budoucím vítězkám ze SŠDVS Most 2:3. V soupeřově týmu hrály zkušené florbalistky z Mostu, Litvínova i Chomutova, proti našim hráčkám si ale musely sáhnout na dno. Z porážky se holky rychle oklepaly a ve druhém zápase úplně přejely SOŠPo Most jednoznačně 4:0. V závěrečném zápase proti VOŠ, SZŠ, OA, SPgŠ naše holky dlouho vedly, bohužel pár minut před koncem se soupeři podařilo šťastně vyrovnat na 1:1 po zbytečné ztrátě míčku a nezajištění volné hráčky. Díky celkovému skóre 7:4 nám remíza stačila na skvělé 2. místo v turnaji. O naše branky se zasloužily Adéla Schettlová (3), Tereza Šarlingerová (3), Pavlína Červenková. Skvěle zachytala Dana Mádlová. Výbornou práci na svých postech odvedly všechny holky. Nejvíce si vážím skvělého kolektivního a obětavého výkonu týmu. Toho, jak se dokázaly semknout, makaly jedna za druhou a prožívaly zápasy i na lavičce. Tu obrovskou radost na konci turnaji jim moc přeju, zasloužily si ji.

Děkujeme za vynikající reprezentaci školy.