+420 476 709 580 soukrmark@sssmep.cz Po-Pá: 6:30 - 14:30
image
image
image
IT.jpeg
Bill Gates
"Většina přelomových událostí ...
je ještě stále před námi."
Staň se jejich součástí a podílej se na vývoji
světa, ve kterém žiješ.
MCR.jpeg
"Kdo se doma nikdy
neujal poutníka,
až v cizině pozná,
jak jsou hostitelé vzácní ..."
čínské přísloví
SMM.jpeg
"Pane, proč jste tu tak sám?"
Dokonalý sportovní výkon potřebuje dokonalé zázemí.
previous arrow
next arrow

Informační technologie

 

anotace předmětu 

Foto uvodnikInformační technologie jsou bezesporu dynamickým oborem zasahujícím do mnohých oblastí lidské činnosti. Klademe si za cíl připravit naše studenty pro praktické uplatnění v oblasti tvorby webových aplikací, správy informačních systémů a prezentace v elektronických médiích. Tomu je podřízena i skladba poviných nebo volitelných předmětů a nadstandardní vzdělávací aktivity. Velký důraz klademe rovněž na jazykovou přípravu v mateřském i cizích jazycích.

 

organizace studia

V průběhu čtyřletého studia si žáci v prvních ročnících osvojí základní dovednosti z vybraných ekonomických, humanitních a přírodních oborů, aby jim poskytly základy pro další rozvoj znalostí v hlavním oboru informačních studií. V průběhu druhého a třetího ročníku absolvují všichni studenti povinnou praxi v odborných firmách, se kterými naše škola úzce spolupracuje.

 

profil absolventa

Absolventi oboru informační technologie a programování mohou aktivně působit ve firmách zabývajících se tvorbou webových prezentací, internetovým marketingem, vývojem webových aplikací a správou informčních systémů a datových sítí. Získané znalosti v oboru poskytují pevné základy pro rozvoj vlastní podnikatelské činnosti i pro navazující studium vysokých škol nebo vyšších odborných škol.