Dokonalý sportovní výkon potřebuje dokonalé zázemí.
previous arrow
next arrow

Okresní finále SŠ ve florbalu - dívky, 19. 2. 2020

Ve středu 19.2.2020 se omlazený florbalový dívčí tým SSŠMEP pokusil zabojovat o dobré umístění na okresním kole SŠ ve sportovní hale SŠT ve Velebudicích. Turnaje se zúčastnilo 7 škol, naše holky hrály ve čtyřčlenné skupině A se SOŠ Hamr, VOŠ, OA, SPgŠ Most a Gymnáziem Litvínov.

V prvním zápase děvčata porazila několikanásobného vítěze turnaje SOŠ Hamr, ve druhém zápase smetly florbalový tým Litvínovského gymnázia. Závěrečný zápas ve skupině náš tým prohrál 2.0 s pozdějším vítězem turnaje. V semifinálové skupině holky nastoupily proti týmu gymnázia Most, který vyhrál skupinu B. Za stavu 2:2 po nepochopitelném rozhodnutí rozhodčího, který uznal neexistující gól, se soupeř nečekaně ujal vedení, naše děvčata ještě stačila odpovědět, ale v následném pětiminutovém prodloužení 14 sekund před koncem se soupeřkám podařilo zápas rozhodnout. V zápase o třetí místo s domácím týmem se za nerozhodného stavu i po prodloužení zápas přehoupl až do samostatných nájezdů. V nich byly naše soupeřky po neuvěřitelných 8 sériích nakonec šťastnější, proto si odvážíme trochu smolné, ale krásné 4. místo.  Děvčata si za předvedený výkon určitě zasloužila lepší výsledek.

Děkujeme za vynikající reprezentaci školy!

Zápasy skupina A:

SSŠMEP Most           :           SOŠ Hamr                            1 : 0

SSŠMEP Most           :           Gymnázium Litvínov             5 : 0

SSŠMEP Most           :           VOŠ, OA, SZŠ, SPgŠ Most  0 : 2

Semifinále:

SSŠMEP Most           :           Gymnázium Most                  3 : 4 po prodloužení