Home Další vzdělání Microsoft IT Akademie
IT Akademie
Microsoft IT Academy
Úterý, 29 Listopad 2011 09:50

logo MS ITA 

Škola je členem vzdělávacího programu Microsoft IT Academy (ITA), což naši studentům přináší mnoho zajímavých výhod a bonusů, které oproti jiným studijním programům zvyšují jejich IT znalosti a dovednosti.

Studenti se v průběhu čtyřletého studia informačních technologií získají bohaté znalosti a vědomosti z problematiky efektivního využívání produktů z rodiny Microsoft Office a dalších aplikací společnosti Microsoft, zejména z vývoje software a webových technologií. Po celou dobu aktivního působení na naší škole mají přístup k nejnovějším produktům a posledním verzím aplikačního a vývojového softwaru společnosti Microsoft v hodnotě několika desítek tisíc korun.

Dále si mohou studenti požádat o zřízení přístupu do elektronické knihovny Microsoft, kde naleznou tisíce stran učebních textů a studijních materiálů v elektronické podobě. Veškerá příprava a software jsou v anglickém jazyce, čímž si žáci osvojí IT terminologii a profesní angličtinu.

Celý program Microsoft IT Academy vrcholí certifikačními zkouškami s mezinárodní platností Microsoft Office Specialist (MOS) v rozsahu Core nebo Expert. Nezávislá certifikační autorita zhodnotí a prověří úroveň a znalost studentů programu ITA a umožní jim získat konkurenční výhodu pro budoucí vzdělávání nebo profesní růst.

Nejlepší studenti se mohou přihlásit do výběrového řízení do projektu Microsoft – Studentské trenérské centrum, kde jsou přímo odborníky z Microsoftu a Masarykova ústavu vyšších studií ČVUT Praha připravováni na dráhu profesionálních IT lektorů a konzultantů.

   MicrosoftDreamSpark       stredniroku banner     kamnavejsku
 logo-projekt-scuba facebook-logo akreditace_strediska logokmu-200 idea boinc_logo

statni-maturita-logo


Založeno na Joomla! | ©SSŠMEP 2011 | XHTML and CSS.