Home Akce školy Burza pracovních příležitostí 5. 12. 2018
Burza pracovních příležitostí 5. 12. 2018
Středa, 12 Prosinec 2018 10:02

 

Burza pracovních příležitostí 5. 12. 2018


Dne 5. prosince 2018 se naši žáci zúčastnili Burzy pracovních příležitostí ve sportovní hale v Mostě.Žáci  měli možnost se seznámit firmami, které nabízení pracovní pozice nejen v našem kraji, ale i v příhraničí. Představena byla například i Městská policie nebo Úřad práce.

Exkurze byla poučná a žákům se líbila.

 

Dne 5. prosince 2018 se naši žáci zúčastnili Burzy pracovních příležitostí ve sportovní hale v Mostě.Žáci  měli možnost se seznámit firmami, které nabízení pracovní pozice nejen v našem kraji, ale i v příhraničí. Představena byla například i Městská policie nebo Úřad práce.

Exkurze byla poučná a žákům se líbila.

 

  MicrosoftDreamSpark       stredniroku banner     kamnavejsku
 logo-projekt-scuba facebook-logo akreditace_strediska logokmu-200 idea boinc_logo

statni-maturita-logo


Založeno na Joomla! | ©SSŠMEP 2011 | XHTML and CSS.