Home Akce školy Okresní finále SŠ ve florbale - chlapci, 7.11.2018
Okresní finále SŠ ve florbale - chlapci, 7.11.2018
Čtvrtek, 08 Listopad 2018 08:36

Okresní finále SŠ ve florbale - chlapci, 7.11.2018

 

Florbalový výběr chlapců naší školy dosáhl ve středu 7.11.2018 historického sportovního úspěchu v Okresním kole florbalového turnaje SŠ. V nabité konkurenci 9 středních škol Mostecka nejdříve po dvou vítězstvích ve skupině postoupil mezi 3 nejlepší týmy. Ve finálové skupině sice v prvním zápase náš tým prohrál na samostatné nájezdy po nerozhodném výsledku 1:1 s Gymnáziem Litvínov, ale ve druhém zápase nečekaně Gymnázium Litvínov prohrálo se SŠDVS 0:2 v základní hrací době. To rozhodlo, že náš poslední zápas proti SŠDV bude zároveň zápas o celkové vítězství. Ve 4. minutě se naši hráči dostali do vedení a až do konce zápasu svůj náskok hlídali a navyšovali. Výsledek 3:0 znamenal celkový triumf a postup do krajského finále, které se bude hrát pravděpodobně až začátkem roku 2019.

Děkuji celému družstvu za výbornou reprezentaci školy, skvělý výsledek a týmový florbal. Byla to parádní jízda se šťastným koncem.


Výsledky našich zápasů:

Skupina B:

SSŠMEP Most : Gymnázium Most               2 : 1

SSŠMEP Most : Educhem Meziboří             3 : 1

Postup do finálové skupiny z 1. místa

Finále:

SSŠMEP Most : Gymnázium Litvínov          1 : 1 (1:2 GL SN)

Gymnázium Litvínov : SŠDVS Most             0 : 2

SSŠMEP Most : SŠDVS                               3 : 0


Soupiska SSŠMEP:

Ondřej Soukup©, Jan Stolín (G), Marek Berka, Přemysl Svoboda, Tomáš Barna, Dan Bartoš, Josef Kitzberger, Prokop Limanovský, Daniel Jouza, Jaroslav Fišer,Mgr. Milan Vodička

 

  MicrosoftDreamSpark       stredniroku banner     kamnavejsku
 logo-projekt-scuba facebook-logo akreditace_strediska logokmu-200 idea boinc_logo

statni-maturita-logo


Založeno na Joomla! | ©SSŠMEP 2011 | XHTML and CSS.