Home O škole Ze života školy Juniorská volejbalová liga, 4. 4. 2018
Juniorská volejbalová liga, 4. 4. 2018
Pondělí, 09 Duben 2018 09:40

Ve středu 4. 4. 2018 se uzavřela pro školní volejbalovou reprezentaci základní část letošního ročníku JVL smíšených týmů. Na naší palubovce jsme přivítali výborný tým SPŠ Most, se kterým jsme letos zatím pokaždé prohráli. Zápas se vyvíjel slibně, první set jsme dobrou útočnou hrou získali. Druhý set byl pravým opakem prvního. S naší nepřesnou hrou si soupeř snadno poradil a brzy bylo hotovo. Ve třetím a podle mne i ve čtvrtém setu jsme byli herně lepší. Díky naší zbrklosti a nesoustředěnosti ale závěr 4. setu patřil průmyslovce. Do tiebreaku jsme nastoupili s omlazenou šesticí bez žáků 4. ročníku, kteří si plnili studijní povinnosti. Po 6 nezdařených příjmech hned v úvodu zkrácené sady bylo rozhodnuto.

Výsledek znamená, že po 8 odehraných zápasech (5 výher, 3 porážky, sety 18: 13) bychom měli obsadit kýžené 3.místo v Mostecké divizi zaručující postup do FINÁLE A.  Závěrečný účet ale ještě musí potvrdit hlavní pořadatel celé soutěže.