Home O škole Ze života školy Okresní kolo ve volejbalu SŠ - chlapci, 28.2.2018
Okresní kolo ve volejbalu SŠ - chlapci, 28.2.2018
Pátek, 02 Březen 2018 08:29

Ve středu 28.2.2018 bylo odehráno letošní Okresní finále ve volejbale starší kategorie V- chlapců. Turnaj obsadilo 6 středních škol a na organizaci se podílela kromě SVČ poprvé také naše škola.  Hrálo se systémem každý s každým, každý set se hrál do 20 bodů, při rovnosti setů rozhodoval celkový rozdíl míčů. Do turnaje jsme vstoupili výhrou 2:0 nad týmem SŠDVS Most, v dalším zápase jsme si stejným poměrem poradili také s týmem OA, SZŠ, SPgŠ Most. To je určitě náš nejcennější výsledek. Následující zápas proti hlavnímu favoritu a obhájci loňského prvenství jsme bohužel nezvládli. V prvním setu jsme hráli odevzdaně a prohráli jsme ho na body 20:10. Druhý set jsme sice vyhráli my, ale na skóre celkově vyhrála průmyslovka. Stále jsme ještě mohli bojovat o celkové vítězství, protože SPŠ i Gymnázium Most ztratili body. Ale proti týmu Gymnázia Most jsme selhali. Nervózní a nepřesný volejbal bez připravených a přesných útoků na rozehraného soupeře nestačil. Zápas jsme prohráli 0:2. V závěrečném duelu jsme porazili tým Educhem Meziboří 2:0. Celkově 3. místo hodnotím za současného stavu týmu jako úspěch. Asi je to maximum toho, co momentálně můžeme bez kapitána Honzy Záruby chtít.

Děkuji za snahu a obětavý výkon.

Výsledky zápasů SSŠMEP:

SSŠMEP         :           Gymnázium Most        0:2

SSŠMEP         :           SŠDVS Most               2:0

SSŠMEP         :           SPŠ Most                    1:1 (na míče vyhrál soupeř)

SSŠMEP         :           Educhem Meziboří      2:0

SSŠMEP         :           OA, SZŠ, SPgŠ Most  2:0