Home O škole Ze života školy Soutěžní zápas Juniorské volejbalové ligy, 15. 2018
Soutěžní zápas Juniorské volejbalové ligy, 15. 2018
Pátek, 16 Únor 2018 11:22

Zápas proti Gymnáziu Most hraný ve čtvrtek v naší tělocvičně se už od začátku nepovedl. Do zápasu jsme nastoupili nesoustředění, během chvilky jsme prohrávali 7:0 a první set jsme snadno ztratili. Ve druhém setu jsme naopak předvedli výborný výkon a soupeři jsme nedali šanci. Třetí set byl vyrovnaný, v koncovce byl ale úspěšnější soupeř. Ve 4. setu jsme hráli náš nejlepší volejbal, vedli jsme už 20:8, ale po nešťastném doskoku na síti se za tohoto stavu ošklivě zranil kapitán Honza Záruba. Skončilo to příjezdem rychlé záchranné služby a převozem do nemocnice. Zápas jsem za této situace z pochopitelných důvodů skrečoval. Jsou důležitější věci než výsledek jednoho zápasu. Všichni přejeme našemu kapitánovi, ať se koleno brzy a úplně uzdraví.

Děkujeme za reprezentaci a přejeme více štěstí v příštích zápasech. Přece se nás ta smůla nemůže držet celou sezónu.