Home O škole Ze života školy Krajské kolo ekonomické olympiády INEV, 30. 1. 2018
Krajské kolo ekonomické olympiády INEV, 30. 1. 2018
Středa, 31 Leden 2018 12:16

Krajské kolo ekonomické olympiády INEV, 30. 1. 2018

 

Krajské kolo ekonomické olympiády proběhlo v prostorách krajského zastupitelstva Ústí nad Labem. Z naší školy do krajského kola postoupili Quang Vondra – 1.A, Filip Černohorský – 2.B a Petr Sagara – 2.C Studenti i žáci shlédli prezentaci průběhu všech kol olympiády, byli poučeni o pravidlech účasti, vyfoceni a poté začal písemný test, při kterém již učitelé nebyli přítomni.


Krajské kolo ekonomické olympiády proběhlo v prostorách krajského zastupitelstva Ústí nad Labem. Z naší školy do krajského kola postoupili Quang Vondra – 1.A, Filip Černohorský – 2.B a Petr Sagara – 2.C Studenti i žáci shlédli prezentaci průběhu všech kol olympiády, byli poučeni o pravidlech účasti, vyfoceni a poté začal písemný test, při kterém již učitelé nebyli přítomni.

Soutěže se zúčastnilo přes 10 000 studentů z 235 škol ze všech krajů České republiky. Konkurence byla letos obzvláště vysoká a o to víc si vážíme umístění našich žáků:

Filip Černohorský – 2.B – 10. místo

Quang Vondra      – 1.A – 17. – 18. místo

Petr Sagara          – 2.C – 26. – 27. místo


Našim žákům moc gratulujeme a děkujeme za účast.


 

  MicrosoftDreamSpark       stredniroku banner     kamnavejsku
 logo-projekt-scuba facebook-logo akreditace_strediska logokmu-200 idea boinc_logo

statni-maturita-logo


Založeno na Joomla! | ©SSŠMEP 2011 | XHTML and CSS.