Home O škole Ze života školy Robosoutěž - 2. předkolo 22. 11. 2017
Robosoutěž - 2. předkolo 22. 11. 2017
Čtvrtek, 23 Listopad 2017 12:11

Robosoutěž - 2. předkolo 22. 11. 2017

 

Letošní úloha pro Robosoutěž byla velmi těžká, je hodnocena jako nejnáročnější ze všech Robosoutěží. Také proto si na ní vylámalo zuby spousty týmů, např. v 1. předkole z nominovaných 26 týmů jich 17 nezískalo jediný bod a jen 9 týmů pak bojovalo o účast ve finále a o hodnotné ceny. Náš tým Šmepáci 1 ve složení Michael Průša, Jan Jelínek a Václav Šulc byli v soutěži nováčky, ale přesto se neztratili. Také týmy byly v tomto 2. předkole „kvalitnější". Nominováno bylo 30 týmů a jen 13 z nich nebodovalo.

Měli jsme trochu problémy, ale i tak náš tým postupoval do vyřazovacího pavouka na krásném 9 místě. Los nám nebyl příliš nakloněn a soupeř nás hravě porazil. To nás přesunulo do větve poražených. Teď už jsme nesměli prohrát. Hned další zápas jsme byť s technickou závadou vyhráli a to i přes to, že jsme ho jeli vlastně 2x, protože po první jízdě jsme měli shodný výsledek se soupeřem.

V další rozjížďce se znovu objevila technická závada, nicméně robot pokračoval, ale konečný výsledek hlásil vítězství pro soupeře – o jediný bod.

Paradoxně tak končíme jako poražení s dalšími 8 týmy na 9. místě.

 

  MicrosoftDreamSpark       stredniroku banner     kamnavejsku
 logo-projekt-scuba facebook-logo akreditace_strediska logokmu-200 idea boinc_logo

statni-maturita-logo


Založeno na Joomla! | ©SSŠMEP 2011 | XHTML and CSS.