ITÁLIE - KALÁBRIE 2018
Středa, 22 Listopad 2017 11:48

INFORMACE PRO STUDENTY A RODIČE (1.-3.ročník)


ITÁLIE – KALÁBRIE, SCALEA 2018

 


Jak většina z Vás ví od studentů nebo z informací z třídních schůzek, připravujeme s kolegyní Mgr. Fischerovou na červen 2018 pro žáky naší školy 10 denní zájezd do atraktivního Italského letoviska Scalea na pobřeží Tyrhenského moře. Jedná se o pobytový ozdravný zájezd s poznávacími výlety a mnoha dalšími aktivitami s cenou 7.350,-Kč.


V ceně je započtena doprava zájezdovým klimatizovaným autobusem, který zůstává k dispozici celou dobu pobytu, 7 denní ubytování v komplexu bungalovů Pantera Rosa přímo na pláži, plná penze (česká kuchyně, pitný režim), polodenní výlet do městečka Diamante, plážový servis (lehátko, slunečník), bazén v komplexu Pantera Rosa, delegátské služby, pojištění CK. V ceně není pojištění léčebných výloh v zahraničí.


Fakultativně je možno uskutečnit řadu dalších krásných výletů, např. projížďku lodí kolem ostrova Dino s koupáním v lagunách přístupných pouze z moře, Neapol, Pompeje, Maratea…Tyto výlety by v případě zájmu větší skupiny účastníků musely být hrazeny mimo základní cenu (dle dohody na místě).


Odjezd z Mostu v pátek 15.6.2018 dopoledne, návrat do Mostu v neděli 24.6.2018.


Stále ještě nabízíme volná místa. Žáci se mohou hlásit až do 10.12.2017.V současnosti se vybírá záloha (cca.50% z ceny).
Pokud Vás informace zaujala, můžete si prohlédnout také oficiální prospekt CK Amano Litvínov, která pro nás zájezd pořádá. Zájemci se mohou hlásit u Mgr.Vodičky nebo Mgr.Fischerové, zde rovněž obdrží závaznou přihlášku k potvrzení zákonných zástupců. Děkujeme za seriózní přístup.                                                                      Mgr.Kateřina Fischerová


Mgr.Milan Vodička


kalábrie

 

  MicrosoftDreamSpark       stredniroku banner     kamnavejsku
 logo-projekt-scuba facebook-logo akreditace_strediska logokmu-200 idea boinc_logo

statni-maturita-logo


Založeno na Joomla! | ©SSŠMEP 2011 | XHTML and CSS.