Home O škole Ze života školy Okresní kolo v basketbalu - dívky, 7. 11. 2017
Okresní kolo v basketbalu - dívky, 7. 11. 2017
Čtvrtek, 09 Listopad 2017 13:24

Okresní kolo v basketbalu - dívky, 7. 11. 2017


Po dlouhých osmi letech se mezi žákyněmi školy objevila skupina děvčat, která může důstojně reprezentovat SSŠMEP v další skvělé míčové sportovní hře – basketbalu. Letošní turnaj okresního finále obsadilo celkem 5 středních škol okresu. Gymnázium TGM Litvínov, SOŠGS Most, SŠDVS Most, spojená OA, VOŠ, SPgŠ, SZŠ a také naše družstvo. Náš tým byl navíc věkově vůbec nejmladší, těžiště tvořily hráčky z 2. a 3. ročníku.

Naše družstvo v prvním zápase opravdu smolně podlehlo 5:6 výběru Gymnázia Litvínov přesto, že ještě 15 sekund před koncem utkání holky vedly 5:4. V druhém zápase naše hráčky dovedly průběh hry proti jasnému favoritu OA, VOŠ, SpGŠ do nerozhodného stavu 9:9 a muselo se prodlužovat systémem “kdo dá koš, vyhrál“. Šťastnou a náhodnou trojkou bohužel o vítězství rozhodl náš soupeř. Zbývající dva zápasy ale již byly jasnou záležitostí našich děvčat. SŠDVS i SOŠGS děvčata jednoznačně rozdrtila výbornou kombinační hrou a dobrou těsnou obranou, ze které hrozily rychlými brejky do obrany soupeřek, které se nestíhaly vracet.

Výsledkem je úžasné 3. místo. A navíc se holky na vlastní kůži přesvědčily, že mohou úspěšně hrát proti kterékoli SŠ mosteckého okresu. Do krajského kola postoupilo Gymnázium TGM Litvínov.

 

Za SSŠMEP nastoupily:

Michaela Sýkorová ©, Viki Hošková, Natálie Holečková, Žaneta Staňková, Dominika Jursíková, Anička Špidlíková, Michaela Potroková, Lenka Bartušková, Denisa Hrušecká, Terezky Váňová a Svobodová a Markéta Douchová.

 

Naše zápasy:

SSŠMEP MOST - GYMNÁZIUM TGM LITVÍNOV       5 : 6

SSŠMEP MOST - OA, VOŠ, SPgŠ, SZŠ MOST         9 : 12 (po prodloužení)

SSŠMEP MOST - SSŠDVS MOST                            24 : 6

SSŠMEP MOST - SŠGS MOST                                 20 : 5

 

Děkuji hráčkám za vynikající výkon a úspěšnou reprezentaci školy.

                                                                                             

 

 

Mgr. Milan Vodička

 

  MicrosoftDreamSpark       stredniroku banner     kamnavejsku
 logo-projekt-scuba facebook-logo akreditace_strediska logokmu-200 idea boinc_logo

statni-maturita-logo


Založeno na Joomla! | ©SSŠMEP 2011 | XHTML and CSS.