Home O škole Ze života školy První zápasy JVL 25. 10. 2017
První zápasy JVL 25. 10. 2017
Pondělí, 30 Říjen 2017 07:24

Ve středu 25. 10. 2017 začala pro naše volejbalistky a volejbalisty v tělocvičně SSŠMEP nová soutěžní sezóna mixů. Přivítali jsme hned na úvod obhájce loňského vítězství Gymnázium Most a ve druhém zápase tým SŠDVS Most. V prvním zápase dobře hrající tým SSŠMEP po obrovské bitvě přehrál favorita GM v pěti setech, ve druhém zápase již v odpočinkovém tempu porazil i Střední školu diplomacie a veřejné správy Most.

Přestože některé úseky naší hry v prvním utkání ještě nebyly úplně dokonalé, hráli jsme výborný, útočný a pestrý volejbal. Dařil se servis a blok, celkem solidně fungoval i příjem a nahrávka, ale soupeř byl na nás výborně připravený a ujal se vedení 2:1 na sety. Po nepodařeném třetím setu se však výkon naší šestice neskutečně zvedl. Tým začal hrát jako skutečný tým a hráči si dokázali obětavě pomáhat. A i když jsme v koncovce rozhodujícího pátého setu za stavu 8:12 museli dotahovat, stále jsme věřili a bojovali. Odměnou bylo naše vítězství 15:13.

Do nové sezóny vstupujeme dvěma vítězstvími a pro naše sebevědomí to ani nemohlo dopadnout lépe.  Po dubnovém finále loňského ročníku JVL v nás zbyla ještě trocha hořkosti a zklamání z třetího místa a nepovedeného turnaje. Chceme všem soupeřům dokázat, že máme na víc. Uvidíme již v listopadu, kdy nás čeká další soutěžní zápas JVL a potom také Okresní finále kategorie VI.B (r.2000).  Samozřejmě věřím, že se nám zdaleka vyhnou veškerá zranění a nemoci.

Zápasy:

SSŠMEP Most : Gymnázium Most            3:2  (25:23, 24:26, 18:25, 25:11, 15:13!!!)

SSŠMEP Most : SŠDVS Most                     3:1 (25:11, 25:27, 25:5, 25:16)

Gymnázium Most : SŠDVS Most               3:0 (25:12,25:16,25:21)