Home O škole Ze života školy Okresní finále Poháru Josefa Masopusta, 12. 10. 2017
Okresní finále Poháru Josefa Masopusta, 12. 10. 2017
Pondělí, 16 Říjen 2017 12:08

Okresní finále Poháru Josefa Masopusta, 12. 10. 2017

 

Ve čtvrtek 12.10.2017 bylo odehráno letošní Okresní finále Poháru Josefa Masopusta ve fotbale. Zúčastnily se ho 2 nejlepší týmy ze skupiny A a 2 týmy ze skupiny B. Hrálo se systémem každý s každým, zápas trval vždy 20 minut hrubého času dle pravidel FAČR. Oproti předchozím turnajům bylo nečekaně krásné slunečné počasí. Po loňském jasném vítězství v turnaji se bohužel letos náš tým prosadit nedokázal. Prohrál všechny tři své zápasy a do krajského kola tentokrát po právu postupují SPŠ Most a pravděpodobně také Gymnázium Litvínov. I přesto, že se nám minulý týden opět po roce podařilo postoupit až do finále, tak celkově 4. místo nelze hodnotit jinak, než jako neúspěch.

 

Výsledky zápasů SSŠMEP:

SSŠMEP : Gymnázium Litvínov 0:1

SSŠMEP : SŠT Velebudice          0:2

SSŠMEP : SPŠ Most                    1:3

(jediný gól našeho týmu v celém turnaji vstřelil Soukup z penalty za faul v pokutovém území)

 

Soupiska:

Stříbrný ©, Soukup, Černohorský, Bártek, Černý, Bartoš, Kopecký, Stejskal, Rusó, Šusta, Hrnčiar, Veselák, Gyenge.

 

Děkuji fotbalistům za snahu a obětavý výkon.

 

Mgr. Milan Vodička

 

  MicrosoftDreamSpark       stredniroku banner     kamnavejsku
 logo-projekt-scuba facebook-logo akreditace_strediska logokmu-200 idea boinc_logo

statni-maturita-logo


Založeno na Joomla! | ©SSŠMEP 2011 | XHTML and CSS.