Home O škole Ze života školy Pohár Josefa Masopusta, 5. 10. 2017
Pohár Josefa Masopusta, 5. 10. 2017
Pátek, 06 Říjen 2017 07:05

Pohár Josefa Masopusta, 5. 10. 2017

 

Ve čtvrtek 5. 10. 2017 odehrála čtveřice středních škol vylosovaných do skupiny B na umělé trávě fotbalového areálu JM Most základní část prestižního fotbalového turnaje O Pohár Josefa Masopusta. Společně s naším výběrem se ve skupině B představily jedenáctky Gymnázia Most, Scholy Humanitas a spojený tým SPŠ, SŠGS Most. Týmy se utkaly systémem každý s každým, hrálo se 20 minut podle platných pravidel FAČR. Turnaj provázelo velmi špatné počasí. Od prvního až do posledního hvizdu hustě a vytrvale pršelo, teplota dosahovala jen 12°C. Dle propozic organizátora CVČ Most mohly z každé skupiny postoupit do finále pouze dva nejlepší týmy.


Výsledky zápasů SSŠMEP:

SSŠMEP  :   Gymnázium Most       2:0       góly Rusó (hlavou!!!), Hruštinec

SSŠMEP  :   Schola Humanitas      5:0       góĺy Rusó 2, Hruštinec, Stejskal, Veselák

SSŠMEP  :   SPŠ, SŠGS Most       1:1       gól Hruštinec


Mladý tým SSŠMEP (bez hráčů 4.ročníku) získal celkem 7 bodů za dvě vítězství a jednu remízu, skóre 8:1.  Tím si zajistil postup z 2. místa skupiny B mezi 4 nejlepší týmy Mostecka. Vítězem skupiny se stala díky lepšímu skóre SPŠ, SŠGS Most. Finále Mosteckého regionu se hraje už příští týden ve čtvrtek 12.10.2017 tamtéž.


Soupiska:

Stříbrný ©, Hruštinec (oba 3.B), Soukup, Černohorský, Gyenge, Bartoš, Bártek všichni 2.B, Černý, Veselák, Hrnčiar (všichni 1.A),  Kopecký, Stejskal, Rusó, Šusta (všichni 3.A).


Děkuji chlapcům za skvělý výkon a za vzorné chování v průběhu turnaje. Po loňském celkovém vítězství v okresním kole jsme znovu ve finále. To se nám v historii tohoto turnaje ještě nikdy nepodařilo.


Mgr. Milan Vodička

 

  MicrosoftDreamSpark       stredniroku banner     kamnavejsku
 logo-projekt-scuba facebook-logo akreditace_strediska logokmu-200 idea boinc_logo

statni-maturita-logo


Založeno na Joomla! | ©SSŠMEP 2011 | XHTML and CSS.