Home O škole Ze života školy Harmonizační výjezd Klíny, 11. - 13. 9. 2017
Harmonizační výjezd Klíny, 11. - 13. 9. 2017
Čtvrtek, 14 Září 2017 12:20

Harmonizační výjezd Klíny, 11. - 13. 9. 2017


Harmonizační výjezd 1. ročníku SSŠMEP Most proběhl od 11.9.2017 do 13.9.2017 v krásném prostředí sportovně rekreačního areálu Klíny. Zúčastnilo se ho 28 nových žáků z 1.A. Komfortní zázemí a vydatnou chutnou stravu nám opět nabídl oblíbený Hotel Emeran ٭٭٭.

Program kurzu byl sestaven z řady aktivit umožňujících žákům blíže se vzájemně seznámit, najít si nové kamarády a vytvořit si dobré vztahy mezi žáky i členy pedagogického sboru. Kromě tradičních i netradičních sportovních a společenských her žáci absolvovali půldenní výlet k Janovské přehradě (s menším blouděním), porovnali si své fyzické i duševní schopnosti v týmových soutěžích, zazpívali si u táboráku, opekli si buřty. Zahráli si aktivity a předvedli ostatním schopnost rychle a výstižně popsat nebo uhodnout požadované slovní spojení. Během středečního dopoledne ještě navštívili Ranch Horní Wes, kde se věnují chovu koní. Část koní je zde trénována také pro rytířské turnaje nebo pro akční filmové scény. Nepříznivé počasí nám bohužel trošku narušilo program zajímavé prohlídky. Přesto se našlo dost zájemců, kteří si nenechali deštěm pokazit projížďku na krásném Cleretovi, který si zahrál třeba v slavných Letopisech Narnie.

Během harmonizačního výjezdu nedošlo k žádnému úrazu. Cíl výjezdu byl beze zbytku splněn. Jako pedagogický dozor žáky doprovázeli – Mgr. Zdenka Frolíková – třídní učitelka, Mgr. Kateřina Fischerová a Mgr. Milan Vodička.

 

 

Mgr. Milan Vodička  

 

  MicrosoftDreamSpark       stredniroku banner     kamnavejsku
 logo-projekt-scuba facebook-logo akreditace_strediska logokmu-200 idea boinc_logo

statni-maturita-logo


Založeno na Joomla! | ©SSŠMEP 2011 | XHTML and CSS.