Home O škole Ze života školy Go Freedom 22. 6. 2017
Go Freedom 22. 6. 2017
Pondělí, 26 Červen 2017 05:51

Go Freedom 22. 6. 2017

 

Ve čtvrtek 22. 6. 2017 navštívila naše žáky organizace GO FREEDOM, která inspiruje mladou generaci například skrze známé osobnosti a na YouTube kanálu formou hodnotných interview provozuje školu komunikace, kterou mají studenti možnost absolvovat zdarma.

Díky mladému věku Tomáše a všech ostatních členů a jejich pozitivnímu přístupu k životu žáci získali nejen důvěru v sebe samotné a byli inspirováni ke správným hodnotám, ale některé z nich mohli dokonce inspirovat pro jejich budoucí volbu směru, kam se budou ubírat, kým chtějí být a čeho chtějí v životě dosáhnout. Aby byli žáci v životě úspěšní a spokojení, je totiž třeba (více než kdy jindy) nalézt nejen to, co je skutečně baví, ale věnovat tomu skutečně maximum (ve škole, ale především ve volnočasových aktivitách). A samozřejmě čím dříve začnou, tím lépe.

Celá show trvala 2 hodiny a žáci se zúčastnili mnoha aktivit: společné hry warm-up, zahráli si Ódu na radost improvizací s Tokhim, který založil The Groove Army - nejnovější originální projekt, který vychází z principů brazilské samby, ale v několika aspektech ji přesahuje.

Celá akce GO FREEDOM byla pojata zábavně, ale i emočně a našim žákům v mnohém „otevřela oči" pro to, co se dá v životě dokázat, když jde člověk za svými cíli.

 

Motto akce:

Mladá generace dospívá v digitálním věku a je potřeba ji vést ke správným hodnotám a dodávat zdravé sebevědomí.

 

  MicrosoftDreamSpark       stredniroku banner     kamnavejsku
 logo-projekt-scuba facebook-logo akreditace_strediska logokmu-200 idea boinc_logo

statni-maturita-logo


Založeno na Joomla! | ©SSŠMEP 2011 | XHTML and CSS.