Home O škole Ze života školy Poslední zápas jarní části Juniorské volejbalové ligy, 31. 3. 2017
Poslední zápas jarní části Juniorské volejbalové ligy, 31. 3. 2017
Úterý, 04 Duben 2017 08:47

Poslední zápas jarní části Juniorské volejbalové ligy, 31. 3. 2017

 

Konečně dobojováno. V pátek pro náš smíšený volejbalový tým skončila po šesti dlouhých měsících základní část JVL. A skončila vítězně. Tentokrát 3:1 po tvrdém boji s favoritem skupiny, vynikajícím týmem SPŠ, SŠGS Most, kterému jsme konečně oplatili podzimní porážku 2:3 z jeho palubovky. Postupujeme z 1. místa v Mostecké divizi.

Dnešní vítězství se rodilo těžko. Soupeř vzdoroval, předvedl chytrou a rychlou útočnou hru, minimum chyb, výbornou nahrávku, perfektně se na nás připravil. Nám naopak útočná fáze trochu drhla, často jsme místo tvrdého úderu volili trochu alibi ve snaze hlavně nezkazit. Šťastně jsme získali první set a po zlepšeném výkonu i set druhý. Pak jsme si vybrali slabou chvilku, nedařilo se nic. Zahazovali jsme jasné míče, byli jsme nervózní, přihrávka často letěla až k soupeři a ten na síti tvrdě trestal. Ze zápasu se stal nervák. Ve čtvrtém setu se obě družstva střídala ve vedení až do koncovky. Naštěstí nám za stavu 25:25 soupeř nevynucenou chybou nabídl mečbol a ten už jsme si vzít nedali.

Seriál 8 těžkých zápasů zvládla skvělá modrožlutá parta fantasticky. Naše bilance v Mostecké skupině je sedm vítězství a jediná porážka. Celkový poměr setů je ještě výmluvnější: 23:4 v náš prospěch. Jsou to jen čísla, ale já takovou jízdu nepamatuji. Kdybych nosil klobouk, smekl bych před svým týmem. Jediné co mne trápí je, že nemohu dát vždy příležitost všem, kteří by si zasloužili hrát. Přestože bych si to přál. Tak početnou základnu nám mohou ostatní školy závidět. Páteční tréninky zafungovaly. Těšíme se na Litvínovské finále. Snad nám forma po dlouhé sezóně ještě pár dnů vydrží a vyhnou se nám zranění.

 

Výsledek zápasu:

SSŠMEP Most  v. SPŠ, SŠGS Most            3 : 1 (25:23, 25:18, 18:25, 27:25)

 

Soupiska úspěšného týmu SSŠMEP Most:

Jan Záruba ©, Vojta Buchner, Michaela Potroková, Žaneta Staňková, Ludmila Klicmanová, Iva Hornová, Viktorie Hošková, Denisa Hrušecká, Julie Blahutová, Dominika Jursíková, Natálie Holečková, Martin Horák, Honza Phan, Michal Koutský, Kamil Hák, Anna Špidlíková

 

Děkuji celému školnímu volejbalovému týmu, pro mne jste jedničky.

 

Mgr.Milan Vodička

 

  MicrosoftDreamSpark       stredniroku banner     kamnavejsku
 logo-projekt-scuba facebook-logo akreditace_strediska logokmu-200 idea boinc_logo

statni-maturita-logo


Založeno na Joomla! | ©SSŠMEP 2011 | XHTML and CSS.