Home O škole Ze života školy Soutěžní zápas volejbalové ligy 15.3.2017
Soutěžní zápas volejbalové ligy 15.3.2017
Pondělí, 20 Březen 2017 13:25

Soutěžní zápas volejbalové ligy 15.3.2017

 

Ve středu 15. 3. 2017 se odehrál v hale SZŠ Most jeden z nejdůležitějších zápasů jarní části Juniorské volejbalové ligy smíšených týmů středních škol Mostecka.  Naše družstvo (oslabené o zraněného kapitána Honzu Zárubu) si v případě jakéhokoliv vítězství nad domácím týmem OA, SPgŠ, SZŠ Most mohlo zajistit celkově druhé místo v Mostecké divizi po základní části, což by nám zaručovalo účast ve finálové skupině nejlepších čtyř týmů. A také možnost obhájit celkové prvenství z loňského ročníku. Dobře hrající družstvo SSŠMEP celkem snadno a rychle získalo první dva sety. V třetím setu se ale naše hra trochu zadrhla, soupeř získal sebevědomí, vybudoval si postupně až čtyřbodový náskok. Jako bychom se zalekli té velké příležitosti zahrát si znovu po roce o pohár. Naštěstí se naše parta po několika soupeřových nevynucených chybách a dvou time-outech uklidnila. Na servis přišel za stavu 20:20 dnes bezchybně podávající Michal Koutský, a v koncovce jsme útočnou hrou vzdorujícího soupeře udolali 25:22. Je to opravdu neskutečné, vždyť v celé letošní lize jsme ztratili jediný zápas na palubovce SPŠ Most a to tím nejtěsnějším rozdílem. V základní části soutěže zbývá odehrát již jen domácí zápas právě proti Průmyslovce, ale na naší účasti ve finálové skupině už to nemůže nic změnit. Naděje se stala jistotou.

 

Výsledek zápasu:

OA, SPgŠ, SZŠ Most  : SSŠMEP Most                   0 : 3 (20:25, 17:25, 22:25)

 

Soupiska úspěšného týmu SSŠMEP Most:

Vojta Buchner ©, Michaela Potroková, Denisa Hrušecká, Julie Blahutová, Dominika Jursíková, Natálie Holečková, Martin Horák, Honza Phan, Michal Koutský

 

Děkuji všem hrajícím (i tentokrát nehrajícím) reprezentantům školního volejbalového týmu, zasloužíte si za celou sezónu velké uznání.

 

Mgr.Milan Vodička

 

  MicrosoftDreamSpark       stredniroku banner     kamnavejsku
 logo-projekt-scuba facebook-logo akreditace_strediska logokmu-200 idea boinc_logo

statni-maturita-logo


Založeno na Joomla! | ©SSŠMEP 2011 | XHTML and CSS.