Home O škole Ze života školy Soutěžní zápasy volejbalové ligy 10.2.2017
Soutěžní zápasy volejbalové ligy 10.2.2017
Pondělí, 13 Únor 2017 12:12

Soutěžní zápasy volejbalové ligy 10.2.2017

 

V pátek 10.2.2017 mohli zájemci v naší tělocvičně sledovat další tři soutěžní utkání Juniorské volejbalové ligy v mixu středních škol Mostecka.  V prvním zápase velmi dobře hrající tým SSŠMEP jasně přehrál jednoho z favoritů soutěže Gymnázium Most. Myslím, že se jednalo o jeden z nejlepších výkonů našeho týmu v sezóně. Ve druhém zápase GM porazilo SŠDVS 3 : 0. V závěrečném duelu tuto školu jednoznačně a snadno porazil i náš tým.  A to jsme si v prvním setu dovolili postavit do hry kapitána obklopeného 5 děvčaty.

Naděje na finálový turnaj a možnost zahrát si o obhajobu jsou zase větší. Musíme zvládnout domácí zápas proti SPŠ Most nebo přehrát venku Obchodku.  Tyto zápasy rozhodnou o umístění týmu v Mostecké divizi. Pro účast ve finálové skupině nesmíme být horší než druzí, a to se zatím daří. Bylo by skvělé odehrát jarní část bez porážky. Věřím, že při současné formě a pohodě v týmu je to splnitelný cíl. Snad se našim hráčům vyhnou zranění a nemoci.


Zápasy:

SSŠMEP Most :  Gymnázium Most         3:0  (25:17, 25:15, 25:18) !!!

Gymnázium Most : SŠDVS Most             3:0 (25:12, 25:16, 25:21)

SSŠMEP Most : SŠDVS Most                 3:0 (26:24, 25:12, 25:11)


Soupiska:

Jan Záruba ©, Žaneta Staňková, Ludmila Klicmanová, Dominika Jursíková, Natálie Holečková, Michaela Potroková, Martin Horák, Michal Koutský, Vojta Buchner, Honza Phan


Děkuji všem hráčkám a hráčům za skvělou reprezentaci. Jsem pyšný na to, co jste už v této sezóně dokázali.  Bylo krásné slyšet při závěrečném podávání ruky od jedné z hráček mosteckého gymnázia větu: „Už netrénujte".


Mgr. Milan Vodička

 

  MicrosoftDreamSpark       stredniroku banner     kamnavejsku
 logo-projekt-scuba facebook-logo akreditace_strediska logokmu-200 idea boinc_logo

statni-maturita-logo


Založeno na Joomla! | ©SSŠMEP 2011 | XHTML and CSS.