Home O škole Projekty PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY NANEČISTO
PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY NANEČISTO
Středa, 18 Leden 2017 12:33

Přijímací zkoušky nanečisto


Zveme všechny uchazeče o studium na naší škole (a nejen je) k vykonání přijímacích zkoušek nanečisto.


Přijímací zkoušky nanečisto se konají ve čtvrtek 26. ledna 2017 od 14:00 hodin v budově Soukromé střední školy pro marketing a ekonomiku podnikání, s. r. o., Eduarda Basse 1142/9, Most.


Uchazeč dostává možnost vyzkoušet si ilustrační testy z matematiky a z českého jazyk. Podobné testy pak vykoná ve stejném prostředí, ve zvoleném termínu „ostrých" přijímacích zkoušek. Délka konání přijímacích zkoušek nanečisto odpovídá délce „ostrých" zkoušek. Předpokládaný čas ukončení je v 16:45 hodin.


Pro zajištění organizace přijímacích zkoušek nanečisto Vás, pokud se chcete těchto zkoušek zúčastnit, prosíme o vyplnění elektronické přihlášky, kterou naleznete ZDE nebo o zaslání e-mailu na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , ve kterém uvedete své jméno, příjmení, datum narození, základní školu, ze které se hlásíte na SŠ a kontaktní e-mail.


Těšíme se na setkání a přejeme mnoho úspěchů ve zkouškách nanečisto a hlavně v těch ostrých.Ing. Dana Balochová

ředitelkaVšichni žáci, kteří se přihlásili k přijímacím zkouškám nanečisto, se dostaví ve čtvrtek 26. ledna 2017 do budovy školy nejpozději

ve 13:45 hod.

Povolené pomůcky: psací a rýsovací potřeby

 

  MicrosoftDreamSpark       stredniroku banner     kamnavejsku
 logo-projekt-scuba facebook-logo akreditace_strediska logokmu-200 idea boinc_logo

statni-maturita-logo


Založeno na Joomla! | ©SSŠMEP 2011 | XHTML and CSS.