Home O škole Projekty vzdělávání pro budoucnost
vzdělávání pro budoucnost
Čtvrtek, 14 Leden 2016 06:15

                                                  

 

Díky Výzvě 56 Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost naše škola realizuje projekt „Vzdělávání pro budoucnost“, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

 

V rámci Šablony 1, která je zaměřena na tzv. čtenářské dílny, rozvíjejí naši žáci v hodinách českého jazyka své literární znalosti a práci s knihami. Díky této šabloně jsme doplnili a rozšířili školní knihovnu o nové zajímavé tituly. Čtenářské dílny realizujeme ve všech ročnících.

 

V rámci Šablony 4 se naši žáci zúčastnili jazykově-vzdělávacích pobytů. Deset žáků se společně s pedagogickým doprovodem vypravili v jednom případě do Londýna, ve druhém do německých Drážďan, kde se jednak zúčastnili výuky anglického, respektive německého jazyka, ale také poznávali místní geografické a kulturní zajímavosti.

 

Projekt byl realizován v období 1. 7. 2015 – 31. 12. 2015. Jeho efekt, zejména v případě práce na čtenářských dílnách, má přesah i do dalších měsíců.


                                                                        vzdělávání pro budoucnost

 

  MicrosoftDreamSpark       stredniroku banner     kamnavejsku
 logo-projekt-scuba facebook-logo akreditace_strediska logokmu-200 idea boinc_logo

statni-maturita-logo


Založeno na Joomla! | ©SSŠMEP 2011 | XHTML and CSS.