Home O škole Finále XVII.ročníku Juniorské volejbalové ligy 1.4.2014
Finále XVII.ročníku Juniorské volejbalové ligy 1.4.2014
Neděle, 06 Duben 2014 11:11
 Finále XVII.ročníku Juniorské volejbalové ligy
1.4.2014
Litvínov Sportas Koldům

V úterý 1.4.2014 se smíšený výběr nejlepších volejbalistek a volejbalistů naší školy (bohužel bez nemocného Vojty Perlíka) vypravil na nejočekávanější akci letošní sezóny – Finále XVII. ročníku Junior Volleyball League. O vítězství v této prestižní soutěži, pořádané Gymnáziem T.G.M. Litvínov, se naše škola pokoušela neúspěšně 7 předchozích let. Průběh letošní skvělé sezóny ale naznačoval, že časy se mění. Vzhledem k vynikajícím výsledkům ze základní skupiny jsme dokázali postoupit přímo do finále A pro nejlepší čtyři středoškolské týmy okresu. Tři zbývající školy spolu hrály „jen“  finále B o 5.-7.místo. Na turnaji jsme postupně odehráli 3 velmi těžké zápasy proti Gymnáziu T.G.M Litvínov, Schole Humanitas a Gymnáziu Most. Všechny vítězné. Ve dvou případech na sety 2:0 a v jednom případě lepším poměrem míčů.

 

VÝSLEDKY FINÁLE A:

SSŠMEP MOST :   GYMNÁZIUM TGM LITVÍNOV               2 : 0   (50 : 44)

SSŠMEP MOST :   SCHOLA HUMANITAS                              1 : 1    (46 : 43)

SSŠMEP MOST :   GYMNÁZIUM MOST                                2 : 0   (50 : 32)

 

CELKOVĚ:          SSŠMEP             1. MÍSTO!!!

 

SOUPISKA: Tomáš Kochlőffel ©, Markéta Batelková, Ludmila Klicmanová, Mirek

Slusarčík, Šárka Hončíková, Veronika Kastnerová, Jan Vágner, Václav Platil,    

Antonín Pokorný, Veronika Sýkorová

 

Na druhém místě skončilo Gymnázium Most, třetí místo obsadila Schola Humanitas a nepopulární bramboru získal výborně hrající tým z pořádající školy. Tradičně doplňuji, že nové reprezentační dresy hráčům a hlavně hráčkám opravdu sluší. A nosí štěstí. Děkuji celému kolektivu za skvělou reprezentaci školy. Tento úspěch patří také novým nadějným hráčkám a hráčům, kteří na soupisce pro finále zatím nebyli, ale své šance se v budoucnu určitě ještě dočkají. A za celou partu děkuji Šárce Hončíkové a Veronice Kastnerové za jejich přístup ke školnímu volejbalu. Pro ně to už bohužel byl poslední reprezentační start za SSŠMEP Most. Hodně štěstí u maturity.                          

 

                                                                                                   Mgr.Milan Vodička

 

  MicrosoftDreamSpark       stredniroku banner     kamnavejsku
 logo-projekt-scuba facebook-logo akreditace_strediska logokmu-200 idea boinc_logo

statni-maturita-logo


Založeno na Joomla! | ©SSŠMEP 2011 | XHTML and CSS.