Home O škole OKRESNÍ FINÁLE SŠ DÍVEK VE VOLEJBALE 8.11.2013
OKRESNÍ FINÁLE SŠ DÍVEK VE VOLEJBALE 8.11.2013
Sobota, 16 Listopad 2013 17:21

OKRESNÍ FINÁLE SŠ DÍVEK VE VOLEJBALE, SPORTOVNÍ HALA MOST 8.11.2013

NAŠE DÍVKY PO ROCE OPĚT TŘETÍ !!!!

 

V krásném prostředí zrekonstruované sportovní haly v Mostě v pátek 8.11.2013 změřilo své síly 7 dívčích volejbalových reprezentací středních škol Mostecka. Naše dívky hrály v silné čtyřčlenné skupině společně s hráčkami Gymnázia Most, SŠT Most Velebudice a SOŠ Hamr.

Po úvodní očekávané porážce od nasazeného Gymnázia Most (sety 0 : 2, body 18:30) se naše dívky vedené kapitánkou Markétou Batelkovou skvěle zvedly a jednoznačně přehrály jak ISŠ Most Velebudice (2 : 0, body 30 : 17), tak i SOŠ Hamr (2 : 0, body 30 : 6!!). Do semifinálové skupiny postoupily z druhého místa. V závěrečném zápase o 2.místo naše družstvo už bohužel nestačilo na silný tým OA, SPgŠ, SZŠ Most

Výsledky jednotlivých zápasů

SKUPINA A

SSŠMEP Most : Gymnázium Most              0 : 2

SSŠMEP Most : ISŠT Most Velebudice       2 : 0

SSŠMEP Most : SOŠ Litvínov Hamr                        2 : 0

Míče celkem 78 : 53; umístění ve skupině: 2.místo

FINÁLOVÁ SKUPINA:

SSŠMEP Most : OA, SPgŠ, SZŠ Most                       0 : 2

 

 

voll

Soupiska úspěšného týmu: Markéta Batelková ©, Ludmila Klicmanová, Šárka Hončíková, Veronika Kastnerová, Eliška Brotánková, Tereza Rédlová, Veronika Sýkorová;

Pohled z lavičky: Markéta Batelková byla jedna ze dvou nejlepších hráček na turnaji. Její skvělý servis byl pro soupeře často neřešitelný. Podle mých statistik se postarala o 60% vítězných míčů našeho týmu. Děkuji hráčkám jménem školy za vynikající úspěch a výbornou reprezentaci.                                                                                            Mgr.Milan Vodička

 

  MicrosoftDreamSpark       stredniroku banner     kamnavejsku
 logo-projekt-scuba facebook-logo akreditace_strediska logokmu-200 idea boinc_logo

statni-maturita-logo


Založeno na Joomla! | ©SSŠMEP 2011 | XHTML and CSS.