Home O škole Okresní finále SŠ ve stolním tenise
Okresní finále SŠ ve stolním tenise
Pátek, 18 Říjen 2013 11:12

Okresní finále SŠ ve stolním tenise

 

V pondělí 14.10.2013 ve sportovní hale proběhl pro nás velmi očekávaný turnaj Okresního finále ve stolním tenise kategorie středních škol. Letos byl uspořádán pro kategorii VI.(žáci a žákyně do roku narození 1996). Do turnaje se letos přihlásil z naší školy krom úspěšného loňského týmu dívek nově i tým chlapců.

Výsledky chlapců:

Chlapci byli nalosováni do tříčlenné skupiny společně s Scholou Humanitas a Gymnáziem T.G.M. Litvínov. Přes snahu se jim nepodařilo porazit žádného ze soupeřů a ze skupiny nepostoupili.

 

Soupiska chlapců: Jan Prošek, Jan Vágner, Miroslav Potužák, Jan Glosík

 

Zápis z utkání:

SSŠMEP Most v.Schola Humanitas    2 : 4

SSŠMEP Most v. Gymnázium Litvínov 1 : 4

 

Chlapci obsadili konečné třetí místo ve skupině.

 

Výsledky dívek:

Naše hráčky díky účasti 4 dívčích týmů hrály turnaj systémem každý s každým. Na úvod porazily Střední školu diplomacie a veřejné správy Most jednoznačně 3:0. V druhém zápase si s přehledem poradily i s hráčkami Gymnázia T.G.M. Litvínov 3:1. Posledním soupeřem byly děvčata ze sloučené Obchodní akademie, Střední zdravotní školy a Střední pedagogické školy Most. Ve strhující bitvě dvou nejlepších týmů turnaje rozhodla aktuální skvělá forma Heleny Houdkové, která neztratila v singlech jediný set a rovněž lepší souhra našich hráček ve čtyřhře. Výsledkem souboje bylo skvělé vítězství 3:1 a obhajoba loňského prvenství. To znamená postup do Krajského finále, které se hraje již 24.10.2013 v Litoměřicích. Turnaj se stal výbornou reprezentací školy. Helena Houdková byla jednoznačně nejlepší hráčkou turnaje, neprohrála jediný set v singlech a neprohrála ani žádný ze tří zápasů ve čtyřhrách. Gratujeme.

Soupiska dívek: Helena Houdková (A) 2.A, Lucie Chaloupková 2.A, Veronika Jelínková 2.B

Zápis z utkání:

SSŠMEP Most   v. SŠDaVS Most                                           3:0

SSŠMEP Most   v. Gymnázium Litvínov                                 3:1

SSŠMEP Most   v. OA a SPgŠ Most                                      3:1

           

                                  

 

doprovod Mgr. Milan Vodička

 

  MicrosoftDreamSpark       stredniroku banner     kamnavejsku
 logo-projekt-scuba facebook-logo akreditace_strediska logokmu-200 idea boinc_logo

statni-maturita-logo


Založeno na Joomla! | ©SSŠMEP 2011 | XHTML and CSS.