Home O škole Fotbalový turnaj o Pohár Josefa Masopusta 2013
Fotbalový turnaj o Pohár Josefa Masopusta 2013
Pátek, 18 Říjen 2013 10:58

Fotbalový turnaj o Pohár Josefa Masopusta            pátek 4.10.2013

 

Letošní PJM byl ve znamení nejvyšší účasti škol v celé dosavadní historii. Celkem bylo přihlášeno 12 středních škol Mostecka, zúčastnilo se nakonec jedenáct týmů. SSŠMEP los zařadil do tříčlenné skupiny C s Gymnáziem Most a Scholou Humanitas. Výsledky obou našich zápasů ve skupině tak byly bohužel předvídatelné. Výrazně omlazený tým, doplněný šesticí žáků 1.ročníku, se po odchodu našich loňských opor Schettla, Svobody, Koutníka, Bíra a dalších, nedokázal zatím vyrovnat výborné hře Gymnázia. Přesto je porážka 0:5 od tohoto týmu až příliš vysoká a je výsledkem řady školáckých chyb. Náš druhý zápas už vypadal přeci jen o poznání lépe. Scholu Humanitas (hrála za ni mj. jediná dívka v turnaji) jsme porazili 1:0 (branka Denis Havlín), naši hráči neproměnili řadu dalších šancí a soupeře nepustili na svou polovinu. Druhé místo ve skupině momentálně odpovídá našim možnostem. Ze skupin postupoval pro velký počet přihlášených škol letos jen vítězný tým (Gymnázium Most, 6 bodů, skóre 9:0). Za nejlepšího hráče našeho týmu považuji Jakuba Formana.

 

Výsledky jednotlivých zápasů

Skupina C

SSŠMEP Most : Gymnázium Most     0 : 5

SSŠMEP Most : Schola Humanitas     1 : 0

 

Pořadí ve skupině C:       SSŠMEP Most                                  2.místo

 

 

Pedagogický doprovod Mgr.Vodička

 

  MicrosoftDreamSpark       stredniroku banner     kamnavejsku
 logo-projekt-scuba facebook-logo akreditace_strediska logokmu-200 idea boinc_logo

statni-maturita-logo


Založeno na Joomla! | ©SSŠMEP 2011 | XHTML and CSS.