Home O škole Exkurze do knihovny 2013
Exkurze do knihovny 2013
Neděle, 22 Září 2013 16:24

Exkurze do knihovny

V týdnu od 16. – 20. září se studenti prvních ročníků, jak je na naší škole již tradicí, zúčastnili exkurze do Městské knihovny v Mostě. Cílem této akce bylo seznámit žáky s prostředím této instituce, s nabídkou jejích služeb a činností. Pracovnice knihovny všem vysvětlila systém rozdělení knihovního fondu, ukázala způsob vyhledávání požadovaných knih (včetně možnosti on-line vyhledávání), což si studenti mohli přímo na místě i prakticky vyzkoušet, a provedla nás jednotlivými odděleními i studovnami. Doufejme, že tato exkurze přispěje k tomu, aby naši žáci častěji sáhli po knize a zlepšili své čtenářské dovednosti, které zcela jistě uplatní u maturitní zkoušky. 

altaltalt

 

  MicrosoftDreamSpark       stredniroku banner     kamnavejsku
 logo-projekt-scuba facebook-logo akreditace_strediska logokmu-200 idea boinc_logo

statni-maturita-logo


Založeno na Joomla! | ©SSŠMEP 2011 | XHTML and CSS.