Home O škole Projekty Projekt „BUSINESS GAMES“
Projekt „BUSINESS GAMES“
Čtvrtek, 21 Březen 2013 23:42

bgames

 

anotace

tisková zpráva
tisková zpráva 2

Workshopy Holandsko a Malta

Prezentace:
Projekt Business Games - OP VK Ústecký kraj (4,83 MB)
Business Week - Holandsko (12,90 MB)
Business Week - Malta (36,20 MB)


V září 2009 se naši žáci zúčastnili krátkodobé studijní stáže na Maltě a v Holandsku. Letenky, ubytování i stravné bylo hrazeno z prostředků školy. 

Hodnocení pobytu studenty:

Holandsko nám nabídlo hned několik příjemných chvil. Jako první mě zaujala tamní kultura, úroveň živobytí a životní styl. Je to skutečně o něčem jiném, než u nás v České republice. Je tam hodně cyklistů a dá se říci, že nějvětší zastoupení v dopravě má v Nizozemsku právě cyklistika. Dále mě zaujal systém vdělávání. Téměř vše, co se holandští studenti učí, promítají v projektech, tj. hlavně formou prezentací. Jejich metody výuky jsou opravdu na vysoké úrovni.
Stáž v Holandsku mi dala také hodně zkušeností. Cítím, že má angličtina je lepší, což se týče hlavně konverzace. Dále jsem si také vyzkoušel rychle spolupracovat a vytvářet fiktivní firmu. Myslím že to byla určitě dobrá zkušenost.

Daniel Lachmann, 4.A

 

21. září jsme se zúčastnili Mezinárodní soutěže Business Week v Holandsku. Tento projekt byl zaměřen na zakládání fiktivních firem. Musím za sebe říci, že to pro mě byla výjimečná zkušenost, kterou bych přál prožít každému z Vás. Spolupráce s holandskými studenty, kantory, výchovnými poradci byla bezvadná. Bylo důležité, abychom mezi sebou komunikovali, nebáli se prosadit svůj názor. No, prostě tento zážitek nejde shrnout do pár řádků. Tímto bych chtěl poděkovat všem, kteří se podíleli na tomto projektu. DĚKUJI.

Tomáš Martinka, 4.C

Byl jsem překvapen zejména, ochotou ostatních lidí, zejména studentů a učitelů a byl jsem překvapen ještě tím, jakým stylem se ve škole učí. Dále se mi líbil jejich sportovní styl života, protože je tam velice rozšířena cyklistika.

Lukáš Krejný, 4.A

Materiály pro účastníky:

Programme Holland
Programme Malta

Partner Info
Product Plan
Marketing Plan
Promotion Plan
Production Plan
Environmental Audit
Cash Flow
Guide to Costs
Business Plan Template
Debriefing
Learning Log
Observation Notes
Self-assessment
Judging Criteria
Skills Evaluation
Website

 

  MicrosoftDreamSpark       stredniroku banner     kamnavejsku
 logo-projekt-scuba facebook-logo akreditace_strediska logokmu-200 idea boinc_logo

statni-maturita-logo


Založeno na Joomla! | ©SSŠMEP 2011 | XHTML and CSS.