Home O škole Projekty Projekt „Škola demokratického vzdělávání“
Projekt „Škola demokratického vzdělávání“
Čtvrtek, 21 Březen 2013 23:39

 

Naše škola navázala dne 4.5.2010 spolupráci s obecně prospěšnou kulturně – vzdělávací a vědeckou společností Collegium Bohemicum z Ústí nad Labem.(www.collegiumbohemicum.cz) Během tří let bude naše škola spolupracovat na projektu „Škola demokratického vzdělávání“, který je pilotním projektem  v oblasti zprostředkování hodnot demokratického občanství ve výuce. Tento projekt je podporován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy České republiky a Nadací Roberta Bosche. (www.skolademokracie.cz) Druhý projekt se jmenuje „Dějiny spojují“ a je určen školám z česko-německých euroregionů. Žáci  a učitelé se vydají po stopách dějin totalitních diktatur 20. století. Navštíví archívy, památníky a budou hovořit s očitými svědky.(www.dialog-pametniku.cz)

Mgr. Eva Jelínková
Metodik prevence

 

  MicrosoftDreamSpark       stredniroku banner     kamnavejsku
 logo-projekt-scuba facebook-logo akreditace_strediska logokmu-200 idea boinc_logo

statni-maturita-logo


Založeno na Joomla! | ©SSŠMEP 2011 | XHTML and CSS.