Home Soutěže Okresní finále SŠ ve stolním tenise
Okresní finále SŠ ve stolním tenise
Pondělí, 05 Listopad 2012 00:00
Sportovní hala v Mostě

5. 11. 2012

V pondělí 5.11.2012 se ve sportovní hale uskutečnil turnaj Okresního finále ve stolním tenise kategorie středních škol. Do turnaje se přihlásil z naší školy pouze tým dívek, složený ze žákyň 1.ročníku. Naše hráčky postupně porazily Obchodní akademii a Střední pedagogickou školu Most 3:2, následně Střední školu diplomacie a veřejné správy Most 3:0 a v souboji o konečné vítězství si s přehledem poradily i s hráčkami Gymnázia Litvínov. Výsledkem je pohár za 1. místo a postup do Krajského finále. To se hraje již v pátek 9.11.2012 v Litoměřicích. Turnaj se stal výbornou reprezentací školy. Helena Houdková neztratila v žádném ze svých zápasů ani jediný set. Gratulujeme. 

Zápis z utkání:

SSŠMEP Most   v. OA a SPgŠ Most                                        3:2

SSŠMEP Most   v. SŠDaVS Most                                            3:0

SSŠMEP Most   v. Gymnázium Litvínov                                3:2         

                                              

Soupiska: Helena Houdková (A) 1.A, Lucie Chaloupková 1.A, Veronika Jelínková 1.B

Mgr .Milan Vodička

 

  MicrosoftDreamSpark       stredniroku banner     kamnavejsku
 logo-projekt-scuba facebook-logo akreditace_strediska logokmu-200 idea boinc_logo

statni-maturita-logo


Založeno na Joomla! | ©SSŠMEP 2011 | XHTML and CSS.