PŘIHLÁŠKY KE VZDĚLÁVÁNÍ LZE ODEVZDAT

NA SEKRETARIÁTU ŠKOLY KAŽDÝ PRACOVNÍ

DEN V DOBĚ 7:00 - 15:00 DO 15.3.2015.      AKCE PRO ŽÁKY

        ŠKOLNÍ TELEVIZE

   

      Aktuálně

5.3. 12:30 Vernisáž výstavy "Neztratit víru v člověka..."
2.4. a 3.4. Velikonoční prázdniny
6.4. Velikonoční pondělí
15.4.

Klasifikační porada za 3. čtvrtletí od 14 hod.

15.4. Třídní schůzky od 16:00 hod.
22.4.
Přijímací řízení do 1. ročníků

Informace pro žáky

Suplování

Rozvrhy tříd pro školní rok 2014/2015

Maturity 2014/2015

Proč u nás studovat?

 

 

 

Školní video

 

ZÁŽITKY Z CEST NAŠICH SPORTOVCŮ
Pátek, 20 Únor 2015 12:35

ZÁŽITKY Z CEST NAŠICH SPORTOVCŮ

Naši žáci, hokejisté Kristian Reichel ze třídy 2. C a Martin Havelka ze třídy 2. B, se zúčastnili Evropské zimní olympiády mládeže v Lichtenštejnsku a Rakousku. Celá olympijská výprava (66 sportovců) odlétala 24. 1. z letiště Kbely vládním speciálem a všichni sportovci byli ubytováni na hotelu v St. Galennkirchenu. Druhý den po příletu se zúčastnili slavnostního zahájení přesně jako na Olympijských hrách. Vlajkonošem české výpravy byl biatlonista Jakub Štvrtecký. Olympijský oheň po dvou hodinovém ceremoniálu zapálila dívka, která se na stadion spustila po laně a našim reprezentantům se celý ceremoniál moc líbil.

V prvním zápase naši hokejisté porazili Švýcarsko 8:2 a Kristián i Martin dokonce každý vsítili jeden gólu. Překvapením pro ně prý byla zvláštní hala, která vypadala jako cirkusové šapitó, ale uvnitř byla nádherná. Hned za stadionem byly skokanské můstky, kde byli ve svém volném čase podpořit naše reprezentantky. V druhém zápase naše reprezentace porazila Slovensko 3:1 a postoupili tak do finále. Po prvním vstřeleném gólu na sebe hoši naskákali, až rozbili plexisklo za bránou a zápas musel být přerušen. V pátečním finále pak bohuřel podlehli Rusku 9:5. Zápas byl na závěr zpestřen bitkou Martina Havelky s Artyomem Ivaňužeňkovem, ze které Martin vyšel vítězně. Kristián zase po zápase absolvoval svou první dopingovou zkoušku v životě. Naši šikovní žáci si tak přivezli stříbrné medaile a spoustu tak zážitků. Gratulujeme k úspěchu!

                          reichelhavelka                 

 

INDIONESIE: PO STOPÁCH LIDOJEDŮ

Dne 26.2.2015 se žáci 1. – 3. ročníku zúčastnili výukového programu „Indonésie – po stopách lidojedů“ v  Kině Kosmos v Mostě. Celorepublikový program byl realizován v rámci největšího českého vzdělávacího projektu Planeta Země 3000. Žáci se vydali na dobrodružnou cestu za poznáním. V průběhu putování se seznámili s místními obyvateli, poznali jedinečnou a různorodou krajinu, pohlédli do očí vznešeným zvířatům a odhalili tajemství tohoto světa na rovníku. Žáky program velmi zaujal a zábavnou formou si doplnili svoje znalosti.

LIDOJEDI


OKRESNÍ KOLO OLYMPIÁDY Z AJ

Dnes 23. 2. 2015 proběhlo okresní kolo olympiády v anglickém jazyce. Naši školu reprezentoval žák třetího ročníku, Lukáš Hlinka, který se umístil na krásném 2. místě. Gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy!

HlinkaAJ


ŠKOLNÍ KOLO ZEMĚPISNÉ OLYMPIÁDY

Akce se zúčastnilo 11 žáků ze tříd 1. A a 1. B. Na prvním místě se umístil Jan Lhotský (48 bodů), na druhém Nikol Koutníková (35 bodů), na třetím místě Alexandra Francírková (32 bodů) a na čtvrtém Hana Trnková (24 bodů). Soutěž probíhala formou testu s teoretickými i praktickými úkoly. Žáci si prohloubili své znalosti, které využijí v předmětech RHZ, CPS, GCR a MMCR.

zemepis 


 

 

 

 

 

 

 

 

FINANČNÍ GRAMOTNOST – projektový den pro ZŠ

MATEMATIKA HROU  pro ZŠ

 

 
V pátek 26. 9
 

      stredniroku banner     kamnavejsku
logo_msita_program logo-projekt-scuba facebook-logo akreditace_strediska logokmu-200 idea boinc_logo


Založeno na Joomla! | ©SSŠMEP 2011 | XHTML and CSS.