POZVÁNKA NA MATURITNÍ PLES 2015 

plakatples2015

 

HLASUJTE ZDE PRO SVOU STŘEDNÍ ŠKOLU! :)


      AKCE PRO ŽÁKY

        ŠKOLNÍ TELEVIZE

   

      Aktuálně

29.1.    Předání vysvědčení za 1. pololetí

30.1.

 

Pololetní prázdniny

6.2.


Maturitní ples

9.2. - 13. 2. Jarní prázdniny
18.2. 4. Den otevřených dveří
26.2. Filmové představení Planeta Země 3000

Informace pro žáky

Suplování

Rozvrhy tříd pro školní rok 2014/2015

Maturity 2014/2015

Proč u nás studovat?

 

 

 

Školní video

 

Dny otevřených dveří
Středa, 01 Říjen 2014 05:34

den otevrenych dveri

 

OKRESNÍ FINÁLE SŠ VE FLORBALU - CHLAPCI

V pátek 23.1.2015 se florbalisté školy zúčastnili výborně obsazeného OK SŠ Mostecka. Celkem se zúčastnilo 12 školních reprezentací, což je nejvíc v historii. Turnaj jsme zahájili obdrženým gólem od hráčů SOŠPO, ale zápas se ještě podařilo otočit a zvítězit. V druhém zápase jsme přes velkou snahu a vypracovaný územní tlak podlehli nečekaně silnému výběru Bukaschool. V třetím zápase ve skupině jsme přehráli oslabený tým SŠDVS. Společně s Gymnáziem Litvínov a týmem SŠT Velebudice jsme postoupili do finálové trojice. Po remíze s Gymnáziem a porážce od SŠT z toho nakonec bylo třetí místo a návrat na bednu po 5 letech.OKRESNÍ FINÁLE SŠ VE VOLEJBALU - DÍVKY

Ve čtvrtek 22. 1. 2015 se naše volejbalové dívčí družstvo zúčastnilo Okresního finále SŠ. Turnaj jsme zahájili trochu nervózně, ale přesto jsme snadno porazili na úvod pětici hráček Obchodní akademie výsledkem 2 : 0 na sety. Stejně snadno nás ve druhém zápase vyškolil skvěle sehraný tým gymnazistek z Litvínova. V zápase o postup ze skupiny jsme doslova rozdrtili 2:0 tým SŠ gastronomie. Ze skupiny jsme postoupili jako druzí a tak nás v boji o medaile čekal nejtěžší soupeř – Gymnázium Most. Gymnázium právem postoupilo do finále 2:0. V souboji o třetí místo jsme se znovu utkali s naším soupeřem ze skupiny, Gymnáziem Litvínov. Na náš výběr však zbyla nepopulární bramborová medaile. Velkou pochvalu za svou bojovnost a útočnou hru zaslouží kapitánka Markéta Batelková, bezesporu jedna z nejlepších hráček celého turnajeBESEDA S T.M.DOMBROVSKÝM ZE SPOL. LMC

Dne 20. 1. 2015 se žáci naší školy zúčastnili besedy s Tomášem Ervínem Dombrovským, vedoucím oddělení analýz, komunikace a vnějších vztahů společnosti LMC, která je lídrem na trhu práce a vzdělávání. Expert z firmy, která provozuje portály jako prace.cz či jobs.cz přinesl studentům informace o trhu práce, hledání zaměstnání či psaní životopisů. Cílem přednášky bylo poradit žákům, jak získat pokud možno co nejlepší zaměstnání a pro zúčastněné tak byla tato beseda zdrojem mnoha užitečných informací.

Dombrovsky1Dombrovsky2Dombrovsky3


OKRESNÍ FINÁLE SŠ VE FLORBALU - DÍVKY

Letošní turnaj dívek obsadilo celkem 6 středních škol okresu. Byla to první školní účast v kategorii dívek. Navíc byly jediným družstvem bez registrovaných florbalistek. Naším hlavním cílem bylo získat zkušenosti. A přestože se nám letos ještě nepodařilo porazit žádného ze zkušenějších soupeřů, úroveň naší hry se zápas od zápasu postupně zvyšovala a za rok chceme turnaj obsadit znovu. Všechny naše hráčky bojovaly jako lvice.

Děkujeme děvčatům za obětavý a statečný výkon. Byly prvními reprezentantkami naší školy na okresním florbalovém turnaji, to už jim nikdo nikdy nevezme.

florbaldívky1florbaldívky2florbaldívky3


ŠKOLNÍ KOLO OLYMPIÁDY Z ČJ

Dne 17. prosince 2014 se konalo školní kolo Olympiády z českého jazyka. Vítězem se stal student 3. ročníku Lukáš Hlinka, který spolu s Jiřím Víškem postupuje do okresního kola, které se uskuteční v únoru.

olympiadacj1olympiadacj2olympiadacj3

VÁNOČNÍ TANEČNÍ SOUTĚŽ


Poslední vyučovací den před koncem roku jsme pro žáky připravili netradiční program. Před prázdninami se v tělocvičně rozloučili taneční soutěží. Největším překvapením pro žáky bylo, že se do soutěže zapojili i pedagogové.

Žáci si vylosovali tanec a museli si na něj připravit hudební doprovod a odpovídající taneční kreace. Kantoři předvedli svou variaci domorodého bojového tance Haka, za který u žáků sklidili obrovský aplaus. Všichni si celé taneční dopoledne užili.

HAKA

 


 

FINANČNÍ GRAMOTNOST – projektový den pro ZŠ

MATEMATIKA HROU  pro ZŠ

 

 
V pátek 26. 9
 

      stredniroku banner     kamnavejsku
logo_msita_program logo-projekt-scuba facebook-logo akreditace_strediska logokmu-200 idea boinc_logo


Založeno na Joomla! | ©SSŠMEP 2011 | XHTML and CSS.