+420 476 709 580 soukrmark@sssmep.cz Po-Pá: 6:30 - 14:30
image
image
image
IT.jpeg
Bill Gates
"Většina přelomových událostí ...
je ještě stále před námi."
Staň se jejich součástí a podílej se na vývoji
světa, ve kterém žiješ.
MCR.jpeg
"Kdo se doma nikdy
neujal poutníka,
až v cizině pozná,
jak jsou hostitelé vzácní ..."
čínské přísloví
SMM.jpeg
"Pane, proč jste tu tak sám?"
Dokonalý sportovní výkon potřebuje dokonalé zázemí.
previous arrow
next arrow

Soutěž již 12.12.2023

robotizs

Další info ZDE

Okresní kolo v basketbalu - chlapci, 10. 11. 2022

Ve čtvrtek 10.11.2022 se omlazený basketbalový tým SSŠMEP pokusil zabojovat o obhajobu loňského vítězného tažení Okresním kolem v basketbalu ve Sportovní hale Most.

Turnaje se letos zúčastnilo 10 škol. Kromě většího počtu přihlášených týmů se podle mého názoru zvýšila i kvalita hry jednotlivých týmů.

Naši kluci byli nalosováni do čtyřčlenné skupiny A se SŠDVS Most, Educhem Meziboří a SPŠ a SOŠGS Most. V prvním zápase kluci porazili Educhem výsledkem 12:5, ve druhém zápase zvítězili nad SPŠ a SOGS Most 11:7. V závěrečném zápase ve skupině mezi neporaženými týmy bohužel podlehli SŠDVS 6:9 a s turnajem se rozloučili.

Nepostoupení ze základní skupiny hodnotím jako neúspěch, i když je potřeba přiznat, že jsme v rozhodujícím zápase měli velký ranec smůly a neproměnili jsme nejméně 3 jasné příležitosti ke skórování do otevřené obrany. Podle mého jsme doplatili na nervozitu a snahu některých hráčů vzít to tzv.“na sebe“. Kolektivnější pojetí a lepší komunikace by nám slušely víc. Chlapci si určitě za předvedený výkon zasloužili lepší výsledek.

Soupiska :

David Bělina, Sam Beneš, Patrik Šindelář, David Stanko, Pavel Chotěborský, Nikola Chotěborský, Jaroslav Levý, Denis Chudomel, Daniel Kozikowski, Matěj Cihlář