+420 476 709 580 soukrmark@sssmep.cz Po-Pá: 6:30 - 14:30
image
image
image
IT.jpeg
Bill Gates
"Většina přelomových událostí ...
je ještě stále před námi."
Staň se jejich součástí a podílej se na vývoji
světa, ve kterém žiješ.
MCR.jpeg
"Kdo se doma nikdy
neujal poutníka,
až v cizině pozná,
jak jsou hostitelé vzácní ..."
čínské přísloví
SMM.jpeg
"Pane, proč jste tu tak sám?"
Dokonalý sportovní výkon potřebuje dokonalé zázemí.
previous arrow
next arrow

Okresní kolo v basketbalu - dívky, 8. 11. 2022

V úterý 8.11.2022 se ve sportovní hale Most uskutečnilo okresní kolo v basketbalu, kdy naši školu reprezentovali dívky.

Tým byl složený z dívek 2.-4. ročníku s kapitánkou Nikolou Strádalovou. Turnaj jsme započali výborně, kdy jsme porazili Gymnázium Litvínov 33:12. Druhým soupeřem byl pro nás Gymnázium Most, tým který byl sestaven převážně již hrajícími basketbalistkami. Náš tým se rval co to šlo, ale padli jsme 12:59. Třetím a posledním soupeřem byla škola VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most. Tento zápas byl dramatický až do samého konce, jelikož jsme bojovali o druhé místo. V první polovině jsme vyhrávali o 2 body, bohužel druhá polovina pro nás skončila hůř a tým nás v zápase nakonec porazil 15:18. Je nutné dodat, že tým bojoval až do samého konce a na hřišti nechal opravdu vše, bohužel nám v jistých směrech nepřálo.

Z turnaje si tak odnášíme krásné 3 místo.

Soupiska: Aneta Mužíková (2.A), Lucie Vovesná, Nicol Černá (2.B), Dana Mádlová, Daniela Heinzová, Pavlína Červenková (3.B), Nikola Strádalová "C" (4.A)