+420 476 709 580 soukrmark@sssmep.cz Po-Pá: 6:30 - 14:30
image
image
image
IT.jpeg
Bill Gates
"Většina přelomových událostí ...
je ještě stále před námi."
Staň se jejich součástí a podílej se na vývoji
světa, ve kterém žiješ.
MCR.jpeg
"Kdo se doma nikdy
neujal poutníka,
až v cizině pozná,
jak jsou hostitelé vzácní ..."
čínské přísloví
SMM.jpeg
"Pane, proč jste tu tak sám?"
Dokonalý sportovní výkon potřebuje dokonalé zázemí.
previous arrow
next arrow

Soutěž již 12.12.2023

robotizs

Další info ZDE

Okresní kolo v basketbalu - dívky, 8. 11. 2022

V úterý 8.11.2022 se ve sportovní hale Most uskutečnilo okresní kolo v basketbalu, kdy naši školu reprezentovali dívky.

Tým byl složený z dívek 2.-4. ročníku s kapitánkou Nikolou Strádalovou. Turnaj jsme započali výborně, kdy jsme porazili Gymnázium Litvínov 33:12. Druhým soupeřem byl pro nás Gymnázium Most, tým který byl sestaven převážně již hrajícími basketbalistkami. Náš tým se rval co to šlo, ale padli jsme 12:59. Třetím a posledním soupeřem byla škola VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most. Tento zápas byl dramatický až do samého konce, jelikož jsme bojovali o druhé místo. V první polovině jsme vyhrávali o 2 body, bohužel druhá polovina pro nás skončila hůř a tým nás v zápase nakonec porazil 15:18. Je nutné dodat, že tým bojoval až do samého konce a na hřišti nechal opravdu vše, bohužel nám v jistých směrech nepřálo.

Z turnaje si tak odnášíme krásné 3 místo.

Soupiska: Aneta Mužíková (2.A), Lucie Vovesná, Nicol Černá (2.B), Dana Mádlová, Daniela Heinzová, Pavlína Červenková (3.B), Nikola Strádalová "C" (4.A)