+420 476 709 580 soukrmark@sssmep.cz Po-Pá: 6:30 - 14:30
image
Bill Gates
"Většina přelomových událostí ...
je ještě stále před námi."
Staň se jejich součástí a podílej se na vývoji
světa, ve kterém žiješ.
"Kdo se doma nikdy
neujal poutníka,
až v cizině pozná,
jak jsou hostitelé vzácní ..."
čínské přísloví
"Pane, proč jste tu tak sám?"
Dokonalý sportovní výkon potřebuje dokonalé zázemí.
previous arrow
next arrow
Slider

Okresní kolo SŠ v basketbalu - chlapci, 7. 11. 2019

 

Poprvé po asi deseti letech se na Okresním kole v basketbalu SŠ objevil i chlapecký tým SSŠMEP Most. Turnaj probíhal ve čtvrtek 7. 11. 2019 ve Sportovní hale v Mostě s rekordní účastí 11 týmů. Naše družstvo bylo nalosováno do čtyřčlenné skupiny s jedním s adeptů na celkové vítězství Gymnáziem Most, dále SŠDVS Most a SŠGS Most.

V prvním zápase náš tým překvapivě přehrál chlapce ze SŠGS Most 8:5, přestože soupeř měl v týmu dva aktivní basketbalisty. V druhém zápase si kluci poradili i s týmem SŠDVS. V rozhodujícím zápase o postup do finále ale naši kluci jednoznačně podlehli Gymnáziu Most. Do finále jsme nepostoupili, ale tým sestavený převážně ze žáků 1. ročníku ukázal velmi dobrou perspektivu do příštích let.

 

Mgr. Milan Vodička

 

Zápasy:

SSŠMEP Most : SŠGS Most             8 : 5

SSŠMEP Most : SŠDVS Most          10 : 6

SSŠMEP Most : Gymnázium Most   2 :21

 

Umístění:

2.místo ve skupině B

Celkově dělené 4-6. místo

        

Soupiska:

Dominik Malinovský ©, Ondřej Duchek, Radek Jelínek, Jaroslav Levý, Martin Hejnal, Aleš Polák, Tomáš Kolodziej, Jakub Vácha